Wydanie nr: 4 (207) LIPIEC 2022
ISSN 1643-0883 | RPR 1392
Pomnik Paderewskiego

Uniwersytet im.Adama Mickiewicza

Gmina KleczewNatalii Drukarnia Etykiej

Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowe w KleczewieJAWI

Forum Liderów

Towarzystwo im. Hipolita Cegielskiego w Poznaniu wśród wielu swoich statutowych zadań realizuje projekt pod nazwą Liderzy Pracy Organicznej. W ramach tego projektu Kapituła Honorowego Hipolita powołana przy Towarzystwie nominuje do godności Lidera Pracy Organicznej osobistości, które w różnych dziedzinach ich działalności zawodowej i społecznej wykazywały się i wykazują ponadprzeciętnym zaangażowaniem, wysokim morale i szczególnymi osiągnięciami stanowiącymi wzór godny naśladowania. Na stronach Europejskiego Magazynu Internetowego EuroPartner będziemy popularyzować osobistości Liderów Pracy Organicznej dając im satysfakcję i ukazując ich globalnej opinii publicznej.

Oto oni:

Paweł Majewski - menadżer światowej klasy...

Paweł Majewski – Lider Pacy Organicznej -  urodzony w 1978 roku, jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego. Ukończył studia MBA organizowane przez Apsley Business School w Londynie i Wyższą Szkołę Menedżerską w Warszawie. Drogę zawodową rozpoczął w roku 2002. Jako prawnik pracował między innymi w spółkach: KGZ, Żywiec Trade i Projekty Kapitałowe. Był dyrektorem działu prawnego w  Intacto Centrum Windykacji. Zajmował kierownicze stanowiska w spółce Petrolot, (obecnie Orlen Aviation); był dyrektorem pionu zarządzania marżą zmienną i produkcją w PGNiG Termika. Zasiadał w zarządzie spółki DO&CO Poland, był wiceprezesem zarządu Huty Stalowa Wola oraz prezesem zarządu spółki Airport Cleaning Service. Paweł Majewski pełnił też funkcję przewodniczącego Rady Nadzorczej spółki Lotniczy Catering Service oraz członkiem Rady Nadzorczej spółek Jelcz oraz ZEM Łabędy. W lutym 2020 roku został prezesem zarządu Grupy Lotos. W fotelu Prezesa Zarządu PGNiG zasiadał od listopada 2020 roku.  


Przedruki tekstów tylko po uzyskania zgody redakcji EuroPartner

wersja do druku

Witryna, na której się znalazłeś wykorzystuje pliki cookies, dalsze korzystanie z niej oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Tak, rozumiem