Izabela Seidl-Kwiatkowska - Konsul Honorowa...

Izabela Seidl - Kwiatkowska - Konsul Honorowa Republiki Austrii, ekonomistka i przedsiębiorczyni, współfundatorka i wiceprezes Fundacji „Światełko w Tunelu”, prezeska Międzynarodowej Grupy Medialnej European Media Group, Jurororka w wielu międzynarodowych konkursach z zakresu design przemysłowego. Karierę zawodową Izabela Ewa Seidl-Kwiatkowska rozpoczęła w 1997 roku w międzynarodowej firmie Print & Publishing International GmbH w Wiedniu. W latach 1997-1999 objęła stanowisko Marketing i Sales Manager, a także Redaktora Naczelnego magazynu „Print & Publishing”. Od 1999 roku do roku 2002 pełniła funkcję managera ds. rozwoju i ekspansji na rynki Europy Środkowej i Wschodniej. Od 1999 roku do dziś jest Redaktorem Naczelny magazynu „Packaging Polska”.

W 2003 roku Izabela Ewa Seidl-Kwiatkowska została właścicielką i prezeską zarządu European Media Group Sp. z o. o. prowadzącej działalność w Europie Środkowo-Wschodniej, Indii i Azji Południowej. Uczestniczyła w wielu międzynarodowych imprezach wystawienniczych. Do dziś jest konsultantką prawno-ekonomiczną firm austriackich wchodzących na rynek polski. Prowadzi także konsultacje w zakresie strategii marketingowych, opakowań i technologii druku oraz elektronicznego publishingu. Od 2013 roku jest współfundatorką i wiceprezeską Zarządu Fundacji „Światełko w Tunelu”, działającej na rzecz pomocy dzieciom. W 2010 roku powołana została przez Prezydenta Republiki Austrii na funkcję Konsula Honorowego Republiki Austrii w Polsce z zakresem jurysdykcji na Wielkopolskę, a od 2015 poszerzonym o Ziemię Lubuską.

Izabela Ewa Seidl-Kwiatkowska jest inicjatorką i współorganizatorką pierwszej Ogólnopolskiej Wystawy Opakowań „young packaging”, która stała się podwaliną do powstania prestiżowego ART of PACKAGING Award na najlepsze opakowanie roku w Polsce. Jest autorką setek publikacji prasowych oraz członkinią wielu organizacji m.in. B&PWC, Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich, Polskiej Izby Opakowań. Jest również jurorką w licznych konkursach na terenie Polski i Europy m.in. Golden Pixel w Austrii, organizowaną przez Polską Izbę Targową rywalizacją na Najlepsze Stoisko Roku, Sappi European Printer Award czy Private Label Award.

Do sukcesów Izabeli Ewy Seidl-Kwiatkowskiej można zaliczyć przede wszystkim zbudowanie od podstaw własnej firmy, jej ciągły rozwój i rozpoznawalny na rynku brand, która wprowadziła na rynek Polski produkty o międzynarodowej rozpoznawalności, które potem podbijały rynki w innych państwach. Została powołana do funkcji Konsula Honorowego w efekcie uznania dla zaangażowanej i wielowątkowej działalności na rzecz rozwoju stosunków austriacko-polskich. Izabela Ewa Seidl-Kwiatkowska odznaczona została srebrnym medalem „Labor Omnia Vincit” Towarzystwa im. Hipolita Cegielskiego za krzewienie idei pracy organicznej, a także brązowym medalem za zasługi dla Policji.  

Przedruki tekstów tylko po uzyskania zgody redakcji EuroPartner

drukuj
powrót