Wydanie nr: 4 (207) LIPIEC 2022
ISSN 1643-0883 | RPR 1392
Pomnik Paderewskiego

Uniwersytet im.Adama Mickiewicza

Gmina KleczewNatalii Drukarnia Etykiej

Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowe w KleczewieJAWI

"Ludzie naszych czasów" - Sylwetka Miesiąca | Lipiec 2022 roku

Na stronie tej przedstawiamy Państwu, naszym Czytelnikom sylwetki osób, które swoją działalnością i dotychczasowymi osiągnięciami wpisują się na honorową listę współczesnych Europejczyków rozumiejących wyzwania, jakie przed nami wszystkimi stawia dokonująca się transformacja gospodarcza, cywilizacyjna i kulturowa Polski, Europy i świata.

Oto oni:

Frischke-Kaźmierczak Agnieszka, menadżer

Agnieszka Frischke Kaźmierczak - urodziła się w Bydgoszczy. Jest absolwentką Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie na kierunkach Zarządzanie i Marketing oraz Finanse i Bankowość. Jest także absolwentką stypendium na Universita’ Luiggi Bocconi w Mediolanie oraz programu CEMS (Community of European Management Schools), zrzeszającego najlepsze uczelnie ekonomiczne w Europie. Po ukończeniu studiów Agnieszka Frischke Kaźmierczak pracowała jako młodszy audytor w KPMG. W latach 2003 – 2007 obejmowała stanowiska wiceprezesa zarządu i dyrektora finansowego w P.D. Drobex Sp. z o.o. a następnie od roku 2008 objęła tam funkcję dyrektora generalnego. Obecnie Agnieszka Frischke Kaźmierczak jest przewodniczącą Rady Nadzorczej w P.D. Drobex.

W firmie P.D.Drobex Agnieszka Frischke Kaźmierczak jest odpowiedzialna głównie za rozwój, inwestycje, finanse i kontraktację surowca dla zakładu. Jej praca przyczyniła się do ponad 5-krotnego zwiększenia przychodów przedsiębiorstwa w ciągu 10 lat, a także znacznej poprawy rentowności i pozycji firmy na rynku mięsa drobiowego w Polsce.

Agnieszka Frischke Kaźmierczak jest mężatką i matką 2 synów. Jej największą pasją są egzotyczne podróże. W wolnym czasie Agnieszka Frischke Kaźmierczak stara się znaleźć czas na aktywność sportową: jazdę konną, pływanie, jazdę na rolkach, a zimą narty.


wersja do druku


Witryna, na której się znalazłeś wykorzystuje pliki cookies, dalsze korzystanie z niej oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Tak, rozumiem