Wydanie nr: 4 (207) LIPIEC 2022
ISSN 1643-0883 | RPR 1392
Pomnik Paderewskiego

Uniwersytet im.Adama Mickiewicza

Gmina KleczewNatalii Drukarnia Etykiej

Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowe w KleczewieJAWI

"Ludzie naszych czasów" - Sylwetka Miesiąca | Lipiec 2022 roku

Na stronie tej przedstawiamy Państwu, naszym Czytelnikom sylwetki osób, które swoją działalnością i dotychczasowymi osiągnięciami wpisują się na honorową listę współczesnych Europejczyków rozumiejących wyzwania, jakie przed nami wszystkimi stawia dokonująca się transformacja gospodarcza, cywilizacyjna i kulturowa Polski, Europy i świata.

Oto oni:

Pani Wicewojewoda Wielkopolski…

Dorota Kinal urodziła się w 1965 roku. Posiada wykształcenie magisterskie w zakresie nauczania początkowego zdobyte na Wydziale Nauk Historycznych i Pedagogicznych Uniwersytetu Wrocławskiego. Dorota Kinal ukończyła też studia podyplomowe w Wyższej Szkole Humanistycznej w Lesznie w zakresie Pedagogiki Opiekuńczo - Wychowawczej specjalizując się w zakresie Pomocy Psychologiczno-Pedagogicznej.. Przez wiele Dorota Kinal lat pracowała w Zespole Szkół Nr 2 w Kościanie na stanowisku pedagoga szkolnego oraz wicedyrektora. Od 2006 roku pełni funkcję komendanta Hufca ZHP w Kościanie, w którym działa aktywnie od 20 lat, organizując wypoczynek dla dzieci i młodzieży. W latach 2006 – 2011 pełniła funkcję dyrektora Społecznego Liceum Ogólnokształcącego dla dorosłych przy TWP w Kościanie. Od roku 2008 pracuje jako kurator społeczny przy Sądzie Rejonowym w Kościanie. W roku 2011 została powołana przez Wojewodę Wielkopolskiego na stanowisko Wicekuratora Oświaty w Kuratorium Oświaty w Poznaniu. A z dniem 22 grudnia 2014 roku prezes Rady Ministrów Ewa Kopacz powołała Dorotę Kinal na stanowisko wicewojewody wielkopolskiego. ( Źródło: autor - Tomasz Stube )
 


wersja do druku


Witryna, na której się znalazłeś wykorzystuje pliki cookies, dalsze korzystanie z niej oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Tak, rozumiem