Wydanie nr: 4 (207) LIPIEC 2022
ISSN 1643-0883 | RPR 1392
Pomnik Paderewskiego

Uniwersytet im.Adama Mickiewicza

Gmina KleczewNatalii Drukarnia Etykiej

Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowe w KleczewieJAWI

"Ludzie naszych czasów" - Sylwetka Miesiąca | Lipiec 2022 roku

Na stronie tej przedstawiamy Państwu, naszym Czytelnikom sylwetki osób, które swoją działalnością i dotychczasowymi osiągnięciami wpisują się na honorową listę współczesnych Europejczyków rozumiejących wyzwania, jakie przed nami wszystkimi stawia dokonująca się transformacja gospodarcza, cywilizacyjna i kulturowa Polski, Europy i świata.

Oto oni:

Dagmara Nickel - przedsiębiorca, innowator...


Dagmara Nickel
- przedsiębiorca, inwestor i innowator. Dagmara stoi za rozwojem takich przedsięwzięć jak: Nickel Development, YouNick Technology Park oraz funduszu inwestycyjnego YouNick. Ekspert NCBiR. Jest współtwórczynią i członkinią Rad Nadzorczych kilkunastu startupów technologicznych.  Jej intencją jest zbudowanie wiodącego w Europie miejsca dla rozwoju biznesów innowacyjnych. Park technologiczny YouNick, którym zarządza, łączy biznes z nauką wspierając rozwój nowych technologii i innowacji. Dzięki wykorzystaniu funduszy unijnych, umożliwia komercjalizację nowatorskich pomysłów głównie w branży Life Science i ICT. Efektem tej pracy jest 21 spółek portfelowych, blisko 60 firm korzystających z infrastruktury parku i ponad 600 pracowników pracujących na jego terenie.

Dagmara Nickel z przekonaniem wspiera przedsięwzięcia, w których na pierwszym miejscu jest człowiek i jego potrzeby. Jej inicjatywa stworzenia z parku technologicznego YouNick przyjaznego miejsca pracy zaowocowała powołaniem, we współpracy z firmami ulokowanymi w parku, programu HumaNick, którego celem jest zadbanie o potrzeby pracowników. W ramach Programu HumaNick pracownicy mogą bezpłatnie korzystać z transportu, nauki języków obcych, biblioteki multimedialnej i szeregu warsztatów z zakresu rozwoju zawodowego i osobistego.


wersja do druku


Witryna, na której się znalazłeś wykorzystuje pliki cookies, dalsze korzystanie z niej oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Tak, rozumiem