Wydanie nr: 4 (207) LIPIEC 2022
ISSN 1643-0883 | RPR 1392
Pomnik Paderewskiego

Uniwersytet im.Adama Mickiewicza

Gmina KleczewNatalii Drukarnia Etykiej

Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowe w KleczewieJAWI

"Ludzie naszych czasów" - Sylwetka Miesiąca | Lipiec 2022 roku

Na stronie tej przedstawiamy Państwu, naszym Czytelnikom sylwetki osób, które swoją działalnością i dotychczasowymi osiągnięciami wpisują się na honorową listę współczesnych Europejczyków rozumiejących wyzwania, jakie przed nami wszystkimi stawia dokonująca się transformacja gospodarcza, cywilizacyjna i kulturowa Polski, Europy i świata.

Oto oni:

Tomasz Kobierski - Wiceprezes MTP...

Tomasz Kobierski jest absolwentem Wydziału Zarządzania Akademii Ekonomicznej w Poznaniu oraz studiów menedżerskich Advanced Management Program w IESE Business School w Barcelonie. Od początku Jego kariery zawodowej zapoczątkowanej w roku 1998 Tomasz Kobierski związany jest z Międzynarodowymi Targami Poznańskimi. W międzynarodowych Targach Poznańskich pełnił w tym czasie funkcję koordynatora, dyrektora targów Polagra-Food, targów Drema i Furnica oraz był dyrektorem grupy produktów z sektora rolno-spożywczego i drzewnego.

Od 2007 roku Tomasz Kobierski zasiada w Zarządzie Międzynarodowych Targów Poznańskich, pełniąc tam funkcję wiceprezesa. Tomasz Kobierski jest także przewodniczącym Rady Nadzorczej Targów Lublin. Dodać trzeba, że Tomasz Kobierski jest członkiem prestiżowej Rady Dyrektorów UFI – Światowego Stowarzyszenia Przemysłu Targowego, jest też członkiem Zarządu Stowarzyszenia Producentów Maszyn, Urządzeń i Narzędzi do Obróbki Drewna Droma. Tomasz Kobierski jest przewodniczącym Komitetu Organizacyjnego największych w Polsce zawodów konnych - Cavaliada Tour.


wersja do druku


Witryna, na której się znalazłeś wykorzystuje pliki cookies, dalsze korzystanie z niej oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Tak, rozumiem