Wydanie nr: 4 (207) LIPIEC 2022
ISSN 1643-0883 | RPR 1392
Pomnik Paderewskiego

Uniwersytet im.Adama Mickiewicza

Gmina KleczewNatalii Drukarnia Etykiej

Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowe w KleczewieJAWI

"Ludzie naszych czasów" - Sylwetka Miesiąca | Lipiec 2022 roku

Na stronie tej przedstawiamy Państwu, naszym Czytelnikom sylwetki osób, które swoją działalnością i dotychczasowymi osiągnięciami wpisują się na honorową listę współczesnych Europejczyków rozumiejących wyzwania, jakie przed nami wszystkimi stawia dokonująca się transformacja gospodarcza, cywilizacyjna i kulturowa Polski, Europy i świata.

Oto oni:

Elżbieta Kuzdro – Lubińska

Elżbieta Kuzdro – Lubińska – Skarbnik Województwa Wielkopolskiego jest absolwentką Akademii Ekonomicznej w Poznaniu, ekonomistką o wieloletnim doświadczeniu. W latach 1991-1999 Elżbieta Kuzdro – Lubińska pełniła funkcję Skarbnika Miasta Poznania, i w tym samym okresie działała też jako biegły rewident.

Pani Skarbnik jest autorką licznych publikacji z zakresu finansów publikowanych w wydawnictwach fachowych, współautorką "Rachunkowości finansowej" w zakresie budżetu. Od 1998 roku Elżbieta Kuzdro – Lubińska jest wykładowczynią na studiach podyplomowych z dziedziny systemów podatkowych i rewizji finansowej. Od 1999 roku, przez kolejne pięć lat, Elżbieta Kuzdro – Lubińska zajmowała stanowisko prezesa Zarządu Spółki Audytorskiej. W latach 2000 - 2001, wykładała na szkoleniach organizowanych przez Bank Światowy dla służby zdrowia w zakresie gospodarki finansowej placówek służby zdrowia. W czerwcu 2004 roku powołana została na stanowiska Skarbnika Województwa Wielkopolskiego.

Pani Skarbnik, znakomita, wszechstronnie wykształcone w swojej dziedzinie ekonomistka i finansistka, w swoim tak ważnym dla województwa dziale pracy potrafiła wytworzyć doskonałą atmosferę sprzyjającą współpracującym z nią ludziom. Życzliwa i uśmiechnięta cieszy się powszechnym szacunkiem i uznaniem zarówno swoich przełożonych jak i współpracowników. Elżbieta Kuzdro – Lubińska jest wzorem nowoczesnego menedżera finansów publicznych.


wersja do druku


Witryna, na której się znalazłeś wykorzystuje pliki cookies, dalsze korzystanie z niej oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Tak, rozumiem